Proč mít na svatbě nejen fotografa, ale i fotokoutek?

Fotograf i fotokoutek – proč byste měli platit dvakrát za něco identického? Tato otázka v souvislosti se svatbami a svatebními fotografiemi padá velmi často. Jenomže fotograf a fotokoutek jsou dvě odlišné věci. Jaké výhody přinese na vaší svatební zábavě fotokoutek a kde si ho objednat?

Co je to fotokoutek?

Klasický fotograf má na starosti focení oficiálních částí jako jsou obřad, hostina nebo první tanec. Zatímco klasickému fotografovi jde o co nejkrásnější fotografie, ve fotokoutku jde o úplně jiný cíl. Fotokoutek neboli fotobudka je především zábava, kde se nekladou hranice kreativity. Když se chcete vyfotit bez rekvizit, je to jen na vás, nicméně klidně můžete použít rekvizity vlastního výběru. Tady se meze opravdu nekladou. Pokud se chcete vyfotit s drinkem v ruce, můžete. Je to vlastně program pro hosty, který je zaměstná, když by mohli mít pocit, že se nic neděje. Mnohdy se stává, že ve fotokoutku stráví více času, než by si přáli. Takže, pokud nemáte brutálně nabitý program, je to skvělé řešení, jak zabavit své hosty.

Fotografie z fotokoutku jsou k dispozici ihned

Hlavní výhoda fotokoutku - oproti klasickému fotografovi - je rychlost předání fotografií. Ty dostanete ihned vytištěné a získáte na ně odkaz, kde si je můžete stáhnout v digitální podobě. Fotokoutek využije jen ten, kdo má chuť se fotit a nikdo vás do focení nenutí. Čím je svatební hostina v pokročilejším čase, zábrany se uvolňují a vaši hosté budou mít mnohem více nápadů a fantazie focení. A když si pak fotku připnou na lednici, nikdy nezapomenou na výročí vaší svatby.

Kde si můžete fotokoutek objednat i s rekvizitami?

Skvělou volbou je fotokoutek FUNBOX. Na kolik vás vyjde a jak vypadá příslušenství, které k němu dostanete? Podrobnosti najdete na stránkách https://fotokoutekfunbox.cz/.

Publikováno: 11. 04. 2022