Darujte svým dětem tyto vychytávky

Blíží se Den dětí, a jestli přemýšlíte, jaké dárečky by potěšily vaši ratolest, jděte na to chytře. Nedávejte dítku něco, s čím se zavře doma u počítače, třeba nějakou hru. Sladkosti vynechte, nechcete jim zbytečně zadělávat na zdravotní potíže. Pořiďte jim něco, s čím se kreativně vyblbnou tak, jako jsme to dělali my, když jsme byli malí.

Jmenovky na oblečení pro děti

Jmenovky na oblečení pro děti jako nezbytná součást domácí výbavy. I když je dnes doba jiná, děcka si hrají s mobily, tablety a jinou elektronikou, zatímco my jsme víc pobíhali venku, některé věci se nemění. Nutnost označkování oblečení, protože jinak spoustu kousků děti ztratí, či si je pomíchají s kamarády. I když již nežijeme v době, kdy by byl malý výběr zboží a děcka by musela uniformně nosit to samé, stejně maminky nakupují ve stejných řetězcích spíš cenově výhodnější kousky, protože z toho děti brzo vyrostou. Takže se často stejně stává, že spolužáci mají stejné věci. Nastává tedy moment oděvy odlišit. Jak to děláte vy? Někdo vyšívá obrázky a jména, jiný použije samolepku, další si poradí s fixou na textil. Co z toho je ale vkusné? Vyšití poškodí celkový design oděvu, navíc může škrábat, samolepka se sloupne a textil rozpije. Znáte však razítka na oblečení?

Razítko na textil - na oblečení do školky i školy

Inovativní formou je razítko na textil - na oblečení. Můžete jím označit vše. Trika, tílka, kraťasy, tepláky, boty, dokonce i školní potřeby jako penály, sáčky, batohy a další obaly. Sice oslovujme vás, ale věřte, že razítkování svých kousků bude děti bavit, navíc si budou posléze oblečení víc hlídat, když si na něj samy natiskly obrázek. Manipulace s touto vychytávkou je zcela bezpečná. Razítko je zhotoveno z kvalitních materiálů, nejde o nekvalitní plast, který by se rozbil a poranil by dítě. Inkoust se nerozpíjí, neušpiní tak vše kolem, neobsahuje dráždivé látky, které by například vyvolaly vyrážky. Razítko na oblečení si vy sami nebo i vaše dítě sestavíte. Můžete si vybrat hned z několika motivů, a to se týká i podoby razítka jako takového. Poté si zvolíte nejen text, protože například ve školce dítě ještě neumí číst, ale i motiv obrázku. Také je na vás, pro jaký inkoust se rozhodnete (černý, modrý nebo červený). Pak už jen zvolíte možnost dopravy a počkáte si na zásilku.

Razítko jako jmenovka pro děti

Ptáte se, kde seženete tyto vychytávky? Nabízí je MAMACHICK, slovenská rodinná firma, takže máte jistotu, že jde o kvalitního výrobce a ne no name brand z Číny. Můžete si objednat razítka pro sebe, stejně tak se ale lze domluvit s dalšími maminkami a udělat hromadný nákup. Uvidíte, jak se s touto pomůckou vaše dítě zabaví. Práce s ním je jednoduchá. Vezme se oblečení, které se dá na tvrdý a nesavý povrch. Před označením si tisk nejprve zkuste, abyste věděli, v jaké poloze má motiv být a jestli je inkoust stále intenzivní. Po označení oděvu jej jen 24 hodin neperte, aby se motiv zcela zafixoval. Oblečení následně perte na teplotu cca 40 °C. Co se týká výdrže, tak potisk by měl být znatelný až po 50 praní.

Dětská aroma lampa - difuzér doTERRA

Chcete další tip na vychytávku? Co takhle aroma lampa? Aroma lampa - difuzer doTERRA však není klasický designový kousek, který by dítko asi neocenilo. Tato voňavá hračka je v podobě vláčku, umí houkat, pouští páru a disponuje i světlem, takže ji lze využít jako lampičku. Co se týká vůní, tak vás potěší peppermint, mandarinka nebo čistící sprej On Guard doTerra mist, který je dezinfekční, což oceníte, když na vás nebo na dítě tzv. něco poleze. To je vychytané, že? Výrobek je zcela bezpečný, má nastavení času na tři hodiny, šest hodin nebo dvanáct hodin, nepřetržitý plný provoz je až 6 hodin, či až 12 hodin při nejnižší produkci mlhy. Zároveň je opatřen bezpečnostním automatickým vypnutím.

Publikováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Karolína Rádová