Potřebujete více úložného prostoru na zahradě? Víme, jak na to

Zvyšující se teploty konečně přejí i zahrádkářům, a vy se již nemůžete dočkat až odstartujete první práce na vlastní travnaté ploše? Možná právě vám dělá problém nedostatek úložného prostoru na zahradě. Nejenže garáž praská ve švech kvůli obrovského množství zahradního či pracovního náčiní, ale také kola, pneumatiky nebo třeba sekačka na trávu vám může zabírat až příliš místa. Máme pro vás opravdu jednoduché a účinné řešení. Pořízením zahradního domku získáte dostatek úložného prostoru na veškeré předměty a nejen to. Zahradní domek může sloužit k daleko více praktickým účelům než byste možná čekali. Pár z nich vám představíme v následujících řádcích. Tip: Rychlým, bezpečným a velmi efektivní způsobem, jak zahradní domek ukotvit, jsou pevné zemní vruty.

Udělejte si v tom systém

Není žádným tajemstvím, že i pokud máte dost volného místa na práci v garáži tak, ani tehdy nemusíte mít přehled, kde zrovna hledat například řezný kotouč nebo posuvné měřítko. V případě, že vaše dílna bude dobře roztříděná, získáte nejen více prostoru na práci, ale také se v ní lépe zorientujete.

Zahradní domek vám poskytne úložný prostor i na větší předměty

Zabírá vám sekačka na trávu dost potřebného místa v dílně? Proč ji tedy neumístit do zahradního domku? Veškeré větší předměty, jako jsou kola, pneumatiky, čtyřkolky, koloběžky a další vám již nemusí celý rok ležet v garáži. Využijte dřevěný zahradní domek jako úschovnu a menší pracovní a zahradní náčiní bez problému uschováte v dílně.

Dejte prostor vlastní fantazii

Na závěr bychom rádi zmínili, že zahradní domek nemusí sloužit pouze pro skladovací účely, ale také skvěle zaujme pozici kanceláře, domácí posilovny či studovny. Jednoduše z něj můžete vytvořit, co jen budete chtít.

Publikováno: 26. 04. 2022