Tipy pro zdravé a krásné vlasy

Říkali jste si někdy, jak skvělé by to asi bylo, kdybyste měli vlasy jako topmodelka na titulní stránce časopisu? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak konkrétně věhlasné modelky o své vlasy pečují? Možná si říkáte, že určitě investují do drahých přípravků nebo že si vlasy nechávají prodlužovat, proto vypadají tak hezky. Jenže pravdou je, že se jen praktikuje několik zásad, které ke krásným a zdravě vypadajícím vlasům skutečně vedou. Možná si říkáte, nemusíte mít vlasy jako z katalogu, ale kdo stojí o vypadávání vlasů, že?

Používejte elixír mládí

Jak mít zdravé a krásné vlasy? Odpovědí je elixír mládí, respektive produkt Rays Anti-age, který obsahuje až jedenadvacet hydratačních složek včetně nepostradatelného kolagenu. Tato směsice potřebných živin dodává vlasům jejich krásný a zdravě vypadající vzhled. Vlasy jsou na první pohled hydratované a vyživené, což se odrazí na vašem sebevědomí.

Nemusíte se obávat, že byste “zobali” pilulky. Tento pomyslný elixír mládí si stačí jen smíchat s vodou a vypít jako koktejl.

Myjte si vlasy méně často

Jak často si myjete vlasy? Pravděpodobně by každá druhá žena řekla, že každý den. Je však třeba si uvědomit, že na krásu vlasů nemá dopad jejich umývání. Příliš časté mytí je spíše na škodu než k užitku. Při každodenním mytí jsou vlasy daleko střapatější, lámavější, a nakonec také mastnější. Pokožka hlavy má tendenci si vyrábět větší množství mazu, jelikož je maz vlasům denně odpírán.

V souvislosti s mytím vlasů se také pojí vhodná kosmetika. Chybu dělá ten, kdo používá jenom šampon a kondicionér nikoliv. Šampon z vlasů smývá nečistoty a mastnotu, kondicionér pak vlasovou cibulku uzavírá a dodává kštici konečný vzhled.

Špatné usychání vlasů

Jak necháváte vlasy uschnout? Respektive necháváte je volně uschnout nebo jste spíše zastánci fénů a horkého vzduchu? Abyste vlasům neškodili, je dobré je jemně vysušit ručníkem nebo bavlněnou látkou. Poté je nechce svévolně uschnout, tím nedojde k jejich sebemenšímu poškození.

Publikováno: 25. 02. 2021