Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Zkušenosti říkají, že Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Lubrikační gel Yes na bázi rostlinných olejů má vysokou a dlouhotrvající lubrikační schopnost, ale nelze ho používat  společně s kondomy.

3 důvody proč prodáváme Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Jiří Janeba, Hluboká nad Vltavou:
Už párkrát jsem toužil takový produkt objednat. V momentě, kdy jsem narazil na internetový obchod s Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml, rázem nebylo nad čím pořád pochybovat. Skvělá komunikace ze strany společnosti, všechno se uskutečnilo přesně tak, jak jsem očekával. Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml brzy přivezl kurýr a od té chvíle ho denně k plné spokojenosti používám. Má ovšem drobnou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvíli.

Veronika Hobžová, Lutín:
Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml jsem si prvně koupila v zimě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Gabriela Ivanovová, Dolní Hořice:
Měsíce jsem hledala informace na tyto dva Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v e-shopu. Největšími přednostmi tohoto produktu jsou, že mají český návod, poměrně snadno je lze demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní součástky, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem také negativa. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné šlo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství typů, nemalá spotřeba vody a energie. I když je to A++.

Denisa Kalinová, Osečná:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou informace o Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po několika dnech, kdy jsem Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Vanesa Dubová, Česká Lípa:
Tento Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml u této firmy bych se určitě nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost navržení vlastních poznatků a mimo jiné objednání odlišných variant. Materiál, cena, manuál stoprocentně v pořádku, pouze mě mírně nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za týden, se opozdil. A e-shop se vymlouval na kurýra s dodatkem, že oni ho zaslali neprodleně, včas. Trochu škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Nela G: Tento Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ema V: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej D: 110 % spokojenost

Hana R: dobré

Jan B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt