Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Zkušenosti říkají, že Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Lubrikační gel Yes na bázi rostlinných olejů má vysokou a dlouhotrvající lubrikační schopnost, ale nelze ho používat  společně s kondomy.

3 důvody proč prodáváme Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Jiří Janeba, Hluboká nad Vltavou:
Už před nějakou dobou jsem toužil takový produkt otestovat. Když jsem pak objevil webovky Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml, již nebylo nad čím nadále pochybovat. Velmi dobrá komunikace ze strany prodejce, vše se uskutečnilo přesně takovým způsobem, jak jesm chtěl. Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml brzy dorazil a od té chvíle ho neustále ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má ale malou chybu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na minutu.

Veronika Hobžová, Lutín:
Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml jsem si prvně koupila v létě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Gabriela Ivanovová, Dolní Hořice:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Velkými přednostmi daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela snadno je lze rozebrat, zbavit nečistot, dají se objednat náhradní komponenty, má dostatečný objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ovšem našla jsem také mínusy. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. Mimo jiné se jednalo o: nevhodné bezpečnostní opatření, není možnost výběru většího množství variant, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

Denisa Kalinová, Osečná:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika týdnech, kdy jsem Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Vanesa Dubová, Česká Lípa:
Tento Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml u této společnosti bych se zaručeně nebála ještě jednou objednat. Udělalo mi radost napsání individuálních poznatků a mimo jiné zakoupení odlišných modelů. Zpracování, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, pouze mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít do týdne, se opozdil. A elektronický obchod mě odkázal na kurýra s tím, že oni ho odeslali okamžitě, ihned. Je to škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Martin D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Emma Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Yes OB lubrikační gel rostlinné oleje 40 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt