YES NEW 150 ml

YES NEW 150 ml

YES NEW 150 ml

Zkušenosti říkají, že YES NEW 150 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze YES NEW 150 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Yes na vodní bázi má příznivé PH a lze ho používat i s kondomy.

3 důvody proč prodáváme YES NEW 150 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje YES NEW 150 ml

Zdeněk Janský, Sobkovice:
Jak YES NEW 150 ml zhodnotit? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se často, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není styl YES NEW 150 ml, s tím jsem klidný. Myslím, že jsem opravdu dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita zcela stojí nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Pozitivně cením také rychlost doručení.

František Roba, Horní Němčí:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem podobným věcem odjakživa odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si nákup nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si YES NEW 150 ml nekoupil z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Produkt je velmi dobrý nástroj a mrzí mě pouze jediné, konkrétně, že jsem si produkt neobjednal již předtím.

Kamila Ovesná, Koloveč:
Již nějaký čas jsme doma s přítelem řešili určité potíže. YES NEW 150 ml si oblíbila kolegyně z kanceláře, kterou náhodou před nějakou dobou potkal podobný problém. Popravdě jsem výrobku nevěřila, ale s přítelem jsme byli toho názoru, že za otestování to stojí. Tedy jsme si YES NEW 150 ml koupili. Nechci tvrdit, že to byl klíč na celý problém, ale spoustu potíží nám ulehčil. V současnosti bych si nedovedla vůbec představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení YES NEW 150 ml

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze YES NEW 150 ml

Rozálie Z: já jsem to prostě chtěla

Anna H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matyáš H: Celkem jsem spokojený.

Andrea W: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější YES NEW 150 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží YES NEW 150 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt