Sencor Radiobudík SRC 180 GN

Sencor Radiobudík SRC 180 GN

Sencor Radiobudík SRC 180 GN

Zkušenosti říkají, že Sencor Radiobudík SRC 180 GN je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Sencor Radiobudík SRC 180 GN jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Radiobudík z dílny značky Sencor je tím nejlepším společníkem pro vaše ranní vstávání. Jeho černé provedení se zelenými detaily vypadá opravdu stylově a rozsvítí i tu nejšedivější ložnici. Nastavit si můžete dva budíky, které lze díky funkci Snooze vždy o pár minut odložit.  Zvolit si můžete mezi buzením vaší oblíbenou radiovou stanicí a buzením signálem. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame. Napájení: síťový adaptér + zálohové baterie 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí balení).

3 důvody proč prodáváme Sencor Radiobudík SRC 180 GN

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sencor Radiobudík SRC 180 GN

David Babík, Nová Sídla:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl pořídit dražší Sencor Radiobudík SRC 180 GN, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Kamarád si pořídil tedy levnější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Jaroslav Pelouch, Blovice:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mi u Sencor Radiobudík SRC 180 GN nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu naplno používat.

Aleš Holna, Osek:
Vyhledal jsem si tento model na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a garantoval rychlost doručení. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že Sencor Radiobudík SRC 180 GN slouží tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

David Schnurpfeil, Modrá Hůrka:
Tak tenhle Sencor Radiobudík SRC 180 GN jsme si s tou mojí pořídili do našeho společného domova. Bez vytáček, slečně se to moc nelíbilo, předem jsem si poslechl, že je to zbytečně, že za produkt jen utratíme prachy a neposlouží nám, máte to podobně, ne? Avšak následně ho doručili, a co myslíte, že následovalo? Věrka si ho přivlastnila, byl jsem nucen si koupit druhý, protože fakt ihned změnila názor. Dnes už bychom se bez tak špičkové Sencor Radiobudík SRC 180 GN neobešli.

Kateřina Vyškovská, Horka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli Sencor Radiobudík SRC 180 GN splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení Sencor Radiobudík SRC 180 GN

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Sencor Radiobudík SRC 180 GN

Michaela G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Julie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jaroslav H: tak jsem to dostala aje to super

Tadeáš S: Sencor Radiobudík SRC 180 GN je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sencor Radiobudík SRC 180 GN. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sencor Radiobudík SRC 180 GN

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt