Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Zkušenosti říkají, že Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 105 Kč
Naše cena: 70 Kč Ověřit dostupnost

Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ksTento papír Vás příjemně překvapí, barvy jsou ostré a překvapivě živé. Vhodný pro zákazníky, hledající pro své fotky kvalitní fotopapír. -barvy jsou ostré a věrné -trvanlivý materiál Gramáž: 260 g/m2, V balení: 20ks Velikost: A6 Tipy pro tisk: -tisk fotek na klasický kancelářský papír je nevhodný, doporučujeme vždy fotopapír -vždy nastavte při tisku v ovladači tiskárny správný druh gramáže a typu povrchu papíru, docílíte pak lepšího výsledku Technické informace:Papíry do tiskáren: Fotografické Formát papíru: A6 Povrchová úprava: Lesklý

3 důvody proč prodáváme Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Andrea Galuszková, Rozseč:
Ovšem, že jsem před nákupem byla jako každý mírně nedůvěřivá. Vyhledala jsem ale spoustu kladných recenzí a nechala jsem se také nalákat k pořízení Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks. A skvěle jsem udělala. Teď se k pozitivním názorům totiž určitě musím přidat. Jestli teď s pořízením váháte, tak neváhejte a Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks si pořiďte. Budete nadšení, Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks patří ve své nabídce k tomu nejlepšímu.

Karel Kadlíček, Sopřeč:
Tento Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Andrea Dirrová, České Libchavy:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Jana T: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš J: Celkem jsem spokojený.

Zdeněk S: je to fajné

Johana H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

David P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Papír Safeprint foto pro inkoustové tiskárny A6 lesklý, 260 g/m, 20ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt