Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Zkušenosti říkají, že Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 249 Kč Ověřit dostupnost

Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice. Lubrikační gely BIOglide díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba je nanášet opakovaně během milování. Díky tomu jsou tyto lubrikační gely velmi oblíbené při použití s erotickými pomůckami. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice.

3 důvody proč prodáváme Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Samuel Klimánek, Vernéřovice:
Opravdu parádní dotykový Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Denisa Toupalová, Tištín:
Tak jako každá žena, která je zároveň manželkou i matkou, také pro mě je prioritou vitalita rodinných příslušníků. Jak to udělat, aby rodině nechybělo to důležité a kromě toho potěšit mlsné jazýčky partnera i ratolestí? Je to komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ovšem jednodušší, než si myslíte. A pomohl mi k tomu Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml. Jeho prostřednictvím mám garantováno, že o mou rodinu je velmi dobře postaráno.

Adéla Štollová, Újezd u Černé Hory:
V pondělí jsem obdržela Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml jako super.

Matouš Mařinec, Opatovec:
Už kdysi jsem se chystal takový výrobek otestovat. Ve chvíli, kdy jsem objevil e-shop Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml, rázem jsem neměl nad čímkoliv nadále váhat. Velmi dobrá komunikace ze strany e-shopu, všechno proběhlo přesně takovým způsobem, jak jsem očekával. Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml ve smluvený den doručili a od té doby ho den co den ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má však malou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

Richard Krhounek, Jetětice:
Než jsem si pořídil Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml, tak jsem kontaktoval prodejce jestli opravdu mají Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml k odeslání. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, zanedlouho mi doma zvonil pošťák. Blesková rychlost doručení a pohodová cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Alena Č: děda je z dárku je nadšený

Emma G: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anna G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Hana O: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ostatní Lubrikační gel BIOglide Třešeň 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt