Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Zkušenosti říkají, že Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice. Lubrikační gely BIOglide díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba je nanášet opakovaně během milování. Díky tomu jsou tyto lubrikační gely velmi oblíbené při použití s erotickými pomůckami. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice.

3 důvody proč prodáváme Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Pavel Majer, Oleško:
Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsem si pořídil zejména z důvodu, že nebyl drahý. Nepatřím k bohatším, spíš se musím vždy dívat, jaká je cena, tudíž cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě skutečně překvapil. Kvalitní, funkční věcička. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem poté za odměnu věnoval láhev kvalitního pití, protože mi tím udělal vážně velkou radost.

Matěj Poloczek, Vřeskovice:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml, který plní stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Štěpán Tošer, Lipoltice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml doma.

Julie Chobotová, Přechovice:
S Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Samuel Pazourek, Malečov:
Opravdu perfektní dotykový Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání počasí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Jáchym H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ondřej S: je to fajné

Johana J: já jsem to prostě chtěla

Nikola M: nemá chybu

Emma G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt