Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Zkušenosti říkají, že Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice. Lubrikační gely BIOglide díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba je nanášet opakovaně během milování. Díky tomu jsou tyto lubrikační gely velmi oblíbené při použití s erotickými pomůckami. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice.

3 důvody proč prodáváme Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Pavel Majer, Oleško:
Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsem si koupil zejména z důvodu, že byl levný. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cena byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem moc dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě mile překvapil. Prvotřídní, funkční věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš koupil láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Matěj Poloczek, Vřeskovice:
Na tento model jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do dvou dnů po objednání jsem ho měl doma a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám poprvé, takže za mě dobrá volba.

Štěpán Tošer, Lipoltice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z obchodu Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml doma.

Julie Chobotová, Přechovice:
S Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Samuel Pazourek, Malečov:
Opravdu parádní dotykový Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A výsledky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Šárka K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika B: nemá chybu

Tobiáš W: je to fajné

Lucie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt