Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Nina - EDT 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Nina - EDT 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1049 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Jonáš Žinčík, Lískovice:
Čtyřikrát jsem se musel proklikat zpět k tlačítku pro objednání, až se mi objevilo slovo ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý krok. Majitel řekl, že má nějakou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a hned jak dal do pořádku nákupní košík, zavolal mi a nákup jsem dostal s dárkem navíc.

Zuzana Štecherová, Ruda nad Moravou:
Dlouhou dobu jsem přemýšlela o tom, který model by pro mě mohl být ideálním řešením. Otestovala Pořídila jsem jich spoustu. Až teprve, když jsem objevila Nina Ricci Nina - EDT 80 ml jsem však byla jistá, že dále už rozhodně hledat nemusím. Zamilovala jsem se do něj na první pohled a přišla jsem si na své. Svými vlastnostmi mi Nina Ricci Nina - EDT 80 ml úplně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj přítel.

Viktor Gilar, Braškov:
Doporučuji! Já osobně jsem z Nina Ricci Nina - EDT 80 ml šťastný a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Lucie Jandová, Rouské:
Chystala jsem se na víkend a Nina Ricci Nina - EDT 80 ml nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, příjemný. Vydrží i silnější využívání, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

Vít Páťal, Troskotovice:
Koupí Nina Ricci Nina - EDT 80 ml jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být rád. Považuji se za přísného kupujícího, přesto vyžaduji výkon a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento obchod a jeho produkty mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je účelní a vkusné. jistě v blízké době objednám další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Tadeáš M: Nina Ricci Nina - EDT 80 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana K: dobré

Vanesa K: nemá chybu

Veronika R: Je to dostatečné?

Martin V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt