Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Nina - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Nina - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 879 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Viktor Lukša, Rohy:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Nina Ricci Nina - EDT 50 ml podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Šimon Ouvín, Rapotice:
Doporučil mi ho známý. Prý Nina Ricci Nina - EDT 50 ml používal už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem se rozmýšlel, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi někde stát zástup, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až domu. A chci uznat, že rozhodně nelituji.

Emma Alferyová, Ostřešany:
Po Nina Ricci Nina - EDT 50 ml jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože Nina Ricci Nina - EDT 50 ml máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Aneta M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver C: tak jsem to dostala aje to super

Dominika M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt