Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Nina - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Nina - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 879 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Aneta Šobíšková, Velké Kunětice:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem žena, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento Nina Ricci Nina - EDT 50 ml prodávali za báječnou cenu a slíbili okamžité doručení, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model zaslán dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Jednoduchý a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Jaroslav Šnejd, Horní Ves:
Jak jsem spokojený s Nina Ricci Nina - EDT 50 ml? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Jonáš Klinka, Buk:
Tak na začátek, Nina Ricci Nina - EDT 50 ml je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu Nina Ricci Nina - EDT 50 ml, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Alena B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kamila D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman G: Přišlo to celkem rychle

Karolína Š: Je to dostatečné?

Lukáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt