Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Nina - EDT 30 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Nina - EDT 30 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Michal Lipka, Čerčany:
Nebyl jsem velký příznivce nějakých novinek. Ale Nina Ricci Nina - EDT 30 ml jsem shlédl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela málomluvný člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si Nina Ricci Nina - EDT 30 ml pořídit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po půl roce té objednávky nelituji.

Adam Doseděl, Řídký:
Když poměřím výkon a cenu, tak nejde být nespokojen. Nina Ricci Nina - EDT 30 ml obsahuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na vadu. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se skvělé materiál. Kdo neuplatní dokonalý výrobek, pro běžné užívání je zcela stačící, doporučuji.

Martin Felbaba, Blížejov:
Ihned mě zaujal profi webdesign tohoto eshopu. Velmi dobře byla zpracována nabídka, fotky, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s výběrem Nina Ricci Nina - EDT 30 ml, z toho důvodu jsem se obrátil na podporu. Instruktáž byla rychlá, pohodová. Velkým lákadlem byl poukaz na identický Nina Ricci Nina - EDT 30 ml v jiné cenové kategorii. E-shop velmi doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Tobiáš Kokotek, Křeč:
Potřeboval jsem nějaké doplňující informace k Nina Ricci Nina - EDT 30 ml a všechno mi bylo mile a profesionálně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý přídavek a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Matouš J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří J: Nina Ricci Nina - EDT 30 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt