Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Nina - EDT 30 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Nina - EDT 30 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost, něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity. Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Křišťál malinově-červené barvy, ozdobený stříbrnými lístky s gravírovaným logem tohoto světově proslulého módního a parfumářského domu. Je to květinově-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Alžběta Neudörflová, Sobotín:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná ženská, která bude dalším jenom na obtíž. Když jsem našla, že existuje Nina Ricci Nina - EDT 30 ml, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Nyní chci bez obav napsat, že jsem to opět já. Zvládám v pohodě všechno co chci a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Valerie Knapovská, Skršín:
Jsem už starší paní a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Nina Ricci Nina - EDT 30 ml a otázal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a včera dopoledne dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Klára Šmalclová, Údrnice:
Nina Ricci Nina - EDT 30 ml mi doporučila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi lehce dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Magdaléna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eva Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Samuel M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Nina - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Nina - EDT 30 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt