Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Denis Výsmek, Topolná:
Docela perfektní Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml, týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt docela dost, nekousne se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Hodně mě oslovil popisek u Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi veleváženou firmou.

Valerie Brejšková, Ostrožská Nová Ves:
Stále jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml pověděla. Aplikuje ho už šest roků a je zcela spokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají dobrý e-shop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Emma Somerlíková, Zámrsk:
Nakupovala jsem tento Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Václav Srdínko, Dubicko:
Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml mi přišel bez kazu a včas. Bohužel na základě nabídky, měl Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml přijít v dárkovém pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby se nejednalo o prezent, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, avšak i navzdory tomu domluva byla nekonfliktní. Prodejce se omluvil a dodatečně mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop má v nabídce jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

Václav Majdiak, Žilina:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující produkt. Po dohodě s prodejcem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný tvar produktu a otestovat funkčnost Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Hodně pohodlný a stabilní pomocník pro garáž i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Adam A: funkční výrobek

Michaela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna K: dobré

Eva S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vojtěch Č: Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt