Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Johana Semotamová, Žim:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Michael Trdlička, Černuc:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala krásnou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením balíku, už při doručení jsem věděl, že vše bude jak má být. Neposlední výhodou je zcela nejlepší cena Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml. Proto chci doporučit jak svým kamarádům a známým, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Kristián Hanuska, Dymokury:
Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml bych vytkl roztomilý vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Adéla Trefná, Bolehošť:
Oblíbila jsem si barvu Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml. Objednávám už ho pět roků, ale tato novina mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé dceři, také ho začaly používat a zatím poslouchám jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží nezklame. Vyzkoušela jsem už mnohé série a marně koukám mou nejlepší. Všechny jsou úžasné. Z této značky kupujeme více druhů a jsou vážně dobré. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco jiného, jsem nenadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Linda K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jonáš P: Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek H: tak jsem to dostala aje to super

Nikola S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt