Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 695 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Samuel Rozbroj, Podůlšany:
Musel jsem nějaký čas ukecávat přítelkyni, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml pošlu zpět, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho testovala a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Adam Drahota, Strenice:
Za tuto levnou cenu zcela dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný tvar výrobku a otestovat funkčnost Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Barbora Bernardová, Pavlov:
Tento Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsem hledala holce a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za levnou cenu. Oslovila jsem pár obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po čtrnácti dnech užívání jsme natolik rádi, že jsme u vás zakoupily další Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Dětem se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

David O: Přišlo to celkem rychle

Ondřej B: Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktorie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matyáš R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt