Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 695 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Roman Prágr, Libodřice:
Za mě Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Kateřina Zhejbalová, Chvalnov-Lísky:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po použití Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Josef Huška, Hlinná:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným typem, nakonec zvítězil z hodně důvodů tento Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Je pěkně funkční. Po technické stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v kanceláři hodně brát.

Dominika Kurinová, Štěpánov:
Daný Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem jako na trní, protože zkušenosti zákazníků nebyly moc pozitivní. Nejvíce všem vadil den dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsem vyžadovala relativně rychle, a ve finále ho pošta doručila s nemalým zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Jakub Mazúr, Určice:
Byla to perfektní nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml fakt nikde nezahlédl. Vím, že je model opravdu bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek utéct. nemeškal jsem ani sekundu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo takovou spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Michaela P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tobiáš M: Jsem ráda, že to mám

Rozálie Š: nemá chybu

Nikol Č: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt