Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 695 Kč Ověřit dostupnost

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Daniela Juranková, Tvrdonice:
Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malá objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s radostí.

Kamila Rejsková, Dolenice:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Linda Břachová, Ježkovice:
Oblíbila jsem si zvuk Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Objednávám už ho pět roků, ale tato novinka mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé dceři, také ho začaly užívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt bude dělat radost. Zkusila jsem už mnohé série a zoufale koukám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této řady kupujeme několik druhů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodou neseženu a zakoupím něco jiného, jsem nenadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nikolas A: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vojtěch H: Jsem ráda, že to mám

Pavel S: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav C: 110 % spokojenost

Richard H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Mademoiselle Ricci - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt