Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 929 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Les Belles Nina Luna od Niny Ricci je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně odpovídá ženám, které jsou lákavé, mocné, tajemné a zároveň romantické a moderní. Tato vůně je nerozhodná trochu jako blíženci. Flakon je ve tvaru jablka a symbolikou je Luna, dle které je pojmenován i tento parfém. Samotná vůně je lahodná, sladká a intenzivní. Skládá se z lesních plodů, květů pomeranče, osvěžující limetky a mandarinky. Postupně více sládne do karamelu, slaměnky, jasmínu a hrušky. Základ tvoří santal, vanilka, lékořice a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. CZ Vyhledat

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Marek Sunkovský, Bohuslavice u Zlína:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml s řadou zajímavých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým očekáváním.

Nikolas Havlátko, Kojčice:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl velmi profesionálně a ještě opět děkuji.

Klára Blahovcová, Nová Ves v Horách:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Miroslav K: Celkem jsem spokojený.

Simona H: nemá chybu

Sára K: děda je z dárku je nadšený

Štěpán Z: 110 % spokojenost

Roman Č: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt