Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 929 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Les Belles Nina Luna od Niny Ricci je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně odpovídá ženám, které jsou lákavé, mocné, tajemné a zároveň romantické a moderní. Tato vůně je nerozhodná trochu jako blíženci. Flakon je ve tvaru jablka a symbolikou je Luna, dle které je pojmenován i tento parfém. Samotná vůně je lahodná, sladká a intenzivní. Skládá se z lesních plodů, květů pomeranče, osvěžující limetky a mandarinky. Postupně více sládne do karamelu, slaměnky, jasmínu a hrušky. Základ tvoří santal, vanilka, lékořice a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. CZ Vyhledat

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Vanesa Bezpalcová, Kostomlátky:
Než jsem ho otestovala Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento produkt nabízí reálně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Matěj Czendlik, Křenovice:
kompaktni, planujeme s sebou brát i na dovcu, nezabere moc mista, takove male Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Marie Entlerová, Hartinkov:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml a dobré zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Sofie D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie M: nemá chybu

Matyáš D: Přišlo to celkem rychle

Markéta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt