Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 929 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Les Belles Nina Luna od Niny Ricci je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně odpovídá ženám, které jsou lákavé, mocné, tajemné a zároveň romantické a moderní. Tato vůně je nerozhodná trochu jako blíženci. Flakon je ve tvaru jablka a symbolikou je Luna, dle které je pojmenován i tento parfém. Samotná vůně je lahodná, sladká a intenzivní. Skládá se z lesních plodů, květů pomeranče, osvěžující limetky a mandarinky. Postupně více sládne do karamelu, slaměnky, jasmínu a hrušky. Základ tvoří santal, vanilka, lékořice a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. CZ Vyhledat

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Pavel Věntus, Staré Hradiště:
Za mě Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Dominika Pavlištová, Bradlecká Lhota:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

Filip Částek, Spomyšl:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jasně platí i pro Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé doručení do dílny, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Michal Rada, Mutkov:
Potřeboval jsem určité další informace k Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml a všechno mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl příjemný přídavek a navíc model byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Barbora P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona P: já jsem to prostě chtěla

Eva K: děda je z dárku je nadšený

Kryštof H: Přišlo to celkem rychle

Anna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci Les Belles Nina Luna - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt