Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 759 Kč Ověřit dostupnost

Limitovaná edice navazuje na vůni Nina z roku 2006. Svěží květinově-ovocnou vůni společně vytvořili parfumér Olivier Cresp a hlavní cukrář pařížské cukrárny Vincent Lemains. La Tentation De Nina voní jako čerstvě upečená makronka s malinovým krémem. Svěžest dodává bergamot a v závěru ucítíte vanilku, pižmo a santalové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Alžběta Malčánková, Štětkovice:
Absolutní špička mezi Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při rovnoměrné teplotě.

Sára Michaláková, Chyše:
Tento Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml jsem viděla u babičky a začala jsem se o něj informovat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal kurýr a já ho můžu využívat. Jsem velmi překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Valerie Adlová, Senetářov:
Do své domácnosti jsme s přítelem vybírali vhodný Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Martin Rauscher, Dolní Ředice:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Sabina J: Ideální k osmnáctinám :)

Michaela B: Je to dostatečné?

Rozálie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt