Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 759 Kč Ověřit dostupnost

Limitovaná edice navazuje na vůni Nina z roku 2006. Svěží květinově-ovocnou vůni společně vytvořili parfumér Olivier Cresp a hlavní cukrář pařížské cukrárny Vincent Lemains. La Tentation De Nina voní jako čerstvě upečená makronka s malinovým krémem. Svěžest dodává bergamot a v závěru ucítíte vanilku, pižmo a santalové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Sabina Faulová, Polevsko:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za skvělou cenu jej pořídila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude problém.

Matouš Makovický, Tetčice:
Potřeboval jsem objednat Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek odeslali urgentně. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Ema Sacherová, Svatý Mikuláš:
Nejdříve jsem k Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml neměla důvěru, ale po pár dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Roman Špičák, Hrádek nad Nisou:
V rámci svého volna jsem strávil spoustu času pátráním po informacích a porovnáváním všech kombinací. Z mého srovnání mi Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml vyšel nejvýhodněji, a tak volba padla právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený také po jeho vyzkoušení. Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml disponuje perfektním výkonem a perfektním zpracováním. Jestli potřebujete bezkonkurenčního parťáka, Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml je ideálním adeptem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Lucie B: Tento Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Julie C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver E: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip R: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci La Tentation De Nina - EDT 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt