Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Štěpán Lutišan, Řehenice:
Když jsem objednával Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, použití a dobu zaslání. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml doporučím rodině. Skvělý eshop, jsem spokojený.

Jiří Hollmann, Nová Ves u Světlé:
Pokud toužíte po růžových Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml a jde Vám především o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

Dominik Slavičínský, Čechy:
Tak na začátek, Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Radim Křepela, Vlčkovice v Podkrkonoší:
Byla to perfektní nabídka. Stejné věci sleduji na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml fakt ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je výrobek opravdu kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Denis Jadrníček, Otradov:
Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejlepších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s minimálně čtyřmi podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Markéta L: děda je z dárku je nadšený

Kristýna S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Václav H: Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominik M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš O: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt