Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Marek Groš, Alojzov:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Firma nabízí: - široká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Václav Shrbený, Nová Ves u Mladé Vožice:
Předtím než jsem Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Pavel Pernička, Račín:
Určitě to znáte, má přijít několikáté výročí a nevíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se radil s chlapy v práci, protože jsem byl totálně bez kreativity, a kámoši mi poradili, ať objednám Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Že se mi jejich tip fakt zamlouval, tak jsem ho obratem pořídil. Co vám budu říkat, moje drahá byla úplně spokojená, pěla ódy, jak si našla si vybrala ideálního manžela a večer jsme si skutečně užili.

Jiří Tetiva, Nové Sady:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

hodnocení 5/5 od 73 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Natálie S: dobré

Gabriela K: Ideální k osmnáctinám :)

Laura C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Hana F: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt