Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Antonín Fleischer, Kelč:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru povrchové varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Kateřina Zvoníková, Řídelov:
V obchodě jsem našla Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml, která jsem delší dobu sháněla. Výběr zboží a dodací termíny byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr stal pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Kateřina Rovnerová, Milínov:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na podvodné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo hladce a okamžitě bez dlouhých zdržení. Přestože jste Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala milý dárek. Dobrý obchůdek.

Hana Dietzová, Šošůvka:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Amálie Š: Tento Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kryštof P: 110 % spokojenost

Aneta M: Je to dostatečné?

Vojtěch H: Jsem ráda, že to mám

Kryštof G: Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L`Extase - EDP 80 ml + tělové mléko 200 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt