Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 855 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Barbora Vozábová, Jakubovice:
Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Eva Eismanová, Sosnová:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml je vážně skvělý, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a nyní mi ho závidí.

Kristýna Böhmová, Bílý Potok:
Vyzkoušela jsem už šest podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

Adéla Stropnická, Dnešice:
Tento Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem několik eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali další Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml. Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Valerie Ouporová, Ralsko:
Pořídila jsem především kvůli psům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Jiří N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jakub O: je to fajné

Ema V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt