Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Jana Ondruchová, Vranovice-Kelčice:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás objednala Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil také užitečnost. Zcela skvělý eshop. Manžel si u vás poté objednal podobný výrobek a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Šimon Dědourek, Svojetice:
S Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml jsem v minulosti příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml mě přinutil zcela změnit názor. Protože je úplně jedinečný. Nenechte se zmást a stoprocentně ho také otestujte, uhrane vás tak jako mě. Je ekonomický, snadno se s ním manipuluje a k tomu také pěkně vypadá. Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml ideálně zapadne do vaší domácnosti.

Markéta Czakanová, Milínov:
Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Anežka D: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Václav Š: Přišlo to celkem rychle

Nikol B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt