Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Touto vůní ztělesňuje Nina Ricci sen o ženě v souladu s jejími nejtajnějšími touhami. Žena naší doby si vydobyla právo na zážitky všemi smysly. Ženskost ve spojení se smyslností. Právo být sama sebou, i když je nahá. Obzvláště když je nahá. Žhnoucí a svobodná žena. Erotický sen ženy, imaginární a světská cesta k jádru svého bytí, o cestě až do extáze: L'Extase. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Anežka Loudová, Člunek:
U této společnosti objednávám velmi často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že u nás není bohatá nabídka po těchto Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jenom termín dodání a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít kvalitu výhodně, musíte se počkat.

Michal Miček, Líský:
Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml je jednoduše jedinečný! Po revoluci jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je dokonce dostupnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Veronika Vainerová, Želešice:
K Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml mohu jen napsat, že jeho účinky jsou naprosto bezkonkurenční. K dispozici je v více příchutích, které lze objednat v normálním krámě. Spojuje v sobě perfektní chuť s jemným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Radek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radek S: Jsem ráda, že to mám

Laura C: děda je z dárku je nadšený

Denis M: funkční výrobek

Magdaléna F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt