Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Eliška Bardová, Sadská:
U této firmy objednávám docela často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v České republice není velká nabídka po těchto Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml, jiný eshop již nehledám. Jejich nevýhodou je jenom doba doručení a další vedlejší výdaje jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel pokud chcete mít první jakost levně, musíte se počkat.

Kryštof Mata, Tři Sekery:
Činnost této Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Radim Jarůšek, Daleké Dušníky:
Mít vlastní Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

Radim Hobík, Hlásnice:
Já si zpravidla takové výrobky neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml byl výjimkou, výrobek jsem uviděl v tisku a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto užitečná věcička a netuším, co bych bez ní dělal. Bez Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml bych si nyní nedokázal svůj život představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Michael K: funkční výrobek

Štěpán B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa O: děda je z dárku je nadšený

Marie T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt