Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Vojtěch Koldas, Moravec:
Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml, který nabízíte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Lucie Fruhvirtová, Svatojanský Újezd:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Nedávno tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Kateřina Polická, Kunovice:
Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml mi poradila matka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

Denisa Ďurčeková, Kostelany nad Moravou:
Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a především proto, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, protože hodnocení nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil termín dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsem chtěla mít doma relativně brzy, a nakonec ho pošta doručila s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Samuel Š: funkční výrobek

Kristýna N: Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karolína J: nemá chybu

Jonáš R: tak jsem to dostala aje to super

Nikol U: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt