Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Denisa Trollerová, Mysločovice:
Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zaťukal kurýr a já ho můžu používat. Jsem velmi překvapená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Antonín Seibt, Lišice:
Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Eva Wajdová, Lomnice nad Popelkou:
Přiznám se, že k objednávkám přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do dvou dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani pár dni. Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Dominik P: funkční výrobek

Magdaléna P: nemá chybu

Denisa V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alena B: děda je z dárku je nadšený

Vanesa H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 80 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt