Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 969 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Denisa Hazdrová, Český Rudolec:
Tento Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Barbora Šánková, Holčovice:
Mám Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml již 6 měsíců a stále jsem nadšená

Natálie Belšánová, Podmoky:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Jaroslav Dihel, Zádub-Závišín:
Tenhle Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem zprvu zahlédl v reklamě. V tom momentě mě ale nezaujal, myslel jsem, že je zbytečně přechválený. Ale následně jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si to zakoupili. Chválili ho, nabádali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Jsem toho názoru, že reklama na Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml opravdu nepřeháněla. Materiály, ryhlé doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem perfektní.

Jaroslav Vopat, Mladošovice:
Musím Vám říct, že k Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Radim T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Emma J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol K: nemá chybu

David B: je to fajné

Vanesa L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt