Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 969 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Rozálie Holzbachová, Přívětice:
Měsíce hledám vyhovující výrobek, který se mnou bude držet krok v každé situaci a rozhodně mě nezradí. Teď ho již mám. Stále jsem nebyla schopná najít. Až do okamžiku, než jsem konečně objevila Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Nyní již konečně nejsem nucena dělat nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co vyžaduji.

Sára Hyksová, Oldřichov v Hájích:
Kupuji na tomto obchodu pravidelně. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, které mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejkratší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky funguje. A příjemné jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Aneta Benišová, Horní Stropnice:
Já osobně nemám s Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml své bližší zkušenosti, koupila jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl na webu opravdu kladné diskuze a protože několik kamarádek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla na začátku trochu na rozpacích, si ho teď nemůže vynachválit. Vždy, když k ní přijedu, tak o něm mluví a je moc nadšená.

Václav Nekuža, Nedomice:
Vše bylo naprosto v pořádku. Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem získal za jednu z levných cen. Dorazilo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost zaslání byla velmi překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem velmi uspokojen a můžu tento model doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Skvělé a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Dominika Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adam W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Linda S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt