Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 969 Kč Ověřit dostupnost

Nová květinová vůně L´Extase Caresse De Roses od značky Nina Ricci je inspirována ženskou přitažlivostí. Parfumér Francis Kurkdjian navrhnul tuto jemnou a smyslnou vůni, která je svůdná stejně jako nahá žena. Květinové tóny růže, fialky, konvalinky a pivoňky se snoubí se svěžími ovocnými akordy. V základu se prolínají pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Andrea Březnovská, Liblice:
Jako žena vnímám hlavně pocit, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml první volbu. A vyplatilo se, jelikož jsem více než ráda. Každodenní užívání se dosud nijak neukázalo, zkrátka jde jasně o kvalitní věc. Jestli také zvažujete koupi, rozhodně nebudete litovat. Mile mě překvapilo jednání eshopu – opravdu na výši.

Jana Dzubová, Štěnovice:
S Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem vskutku spokojena. Naprosto splnil všechna očekávání a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z e-shopu. Již dle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si pořizuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život skutečně značně zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se s jeho pomocí množství nepříjemností.

Jonáš Trubač, Voděrady:
Musím Vám říct, že k Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Jakub Kaplan, Hejtmánkovice:
Zkusili jste toho už nepočítaně a jste stále na začátku? Žádný Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml bohužel vaší představě nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně dělat kompromis. Našel jsem řešení. Objednejte si tak jako já Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Pouze on dokonale splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj naprosto nadšený. V momentě, kdy přestane fungovat, okamžitě si koupím další.

František Kunca, Menhartice:
Přestože eshop nabízel vskutku rozmanitou nabídku Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml, zažil jsem zklamání, když Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml dorazil. Co se týče doručení, vše bylo OK. Bohužel prodejce mi neuměl objasnit, proč asi došlo k záměně. Patálie byla uzavřena za několik týdnů, což je podle mě velký zápor tohoto eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Aleš F: Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Simona H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Johana D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristián B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt