Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Zkušenosti říkají, že Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 419 Kč Ověřit dostupnost

Smyslná a orientální vůně pro muže - to je Sculpture Homme od značky Nikos. Na trh byla uvedena v roce 1995. Flakon vůně Sculpture Homme je ve tvaru plachty.

3 důvody proč prodáváme Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Filip Knapovský, Chýně:
Obdržel jsem Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý design, žádná vadnost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika modely. Zvolte jasně tento.

Anna Žertová, Mníšek pod Brdy:
Myslím si, že Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml docela předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s obchodem. V tomto směru mě Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml více než udělal radost a chci ho každému doporučit.

Hana Vonšovská, Chorušice:
Celkem krásná věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak levný nákup. Za nízkou cenu si pořídit Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml, který je již na letmý pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak skvělou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat zase u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Natálie J: Ideální k osmnáctinám :)

Radim T: je to fajné

Michal Ř: Přišlo to celkem rychle

Amálie S: Tento Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Nikos Sculpture Homme - EDT 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt