MS Trade Glide 4 you 100 ml

MS Trade Glide 4 you 100 ml

MS Trade Glide 4 you 100 ml

Zkušenosti říkají, že MS Trade Glide 4 you 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MS Trade Glide 4 you 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 172 Kč Ověřit dostupnost

Glide 4 you je silikonový zdravotnický lubrikant. Jeho speciální, hedvábně jemné složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí. Glide 4 you je určen k prevenci a ošetření opruzení a zevních hemoroidů. Je možné ho použít i jako tělový kondicionér na pokožku celého těla, je omyvatelný vodou a mýdlem.

3 důvody proč prodáváme MS Trade Glide 4 you 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MS Trade Glide 4 you 100 ml

Aneta Heršálková, Nadějov:
Tento MS Trade Glide 4 you 100 ml jsem si zvolila na základě toho, že jsem slyšela zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v v naší ulici také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí chutí

Emma Čambálová, Kratušín:
MS Trade Glide 4 you 100 ml mame radi od mala (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak ditko objevilo - se v některých pripadech daji i s MS Trade Glide 4 you 100 ml kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

Martin Merfait, Nemochovice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit dražší MS Trade Glide 4 you 100 ml, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si pořídil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení MS Trade Glide 4 you 100 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MS Trade Glide 4 you 100 ml

Veronika P: dobré

Daniela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Radek H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Andrea H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MS Trade Glide 4 you 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MS Trade Glide 4 you 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt