Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Zkušenosti říkají, že Mravenčí akvárium s podsvícením je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mravenčí akvárium s podsvícením jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Adam Kubisz, Chržín:
Tento Mravenčí akvárium s podsvícením jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako dobrý výrobek.

Richard Drkal, Březovice:
Ve své práci potřebuji vypadat opravdu dobře, protože se denně vídám s zákazníky. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi Mravenčí akvárium s podsvícením hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Adéla Bryksová, Jezbořice:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Mravenčí akvárium s podsvícením mě ale zaujala už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na Mravenčí akvárium s podsvícením dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

Sofie Jankovcová, Terezín:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný Mravenčí akvárium s podsvícením, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 5 vteřin se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek ideální. Za nízký peníz solidní Mravenčí akvárium s podsvícením, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Andrea K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matěj H: 110 % spokojenost

Václav B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt