Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Zkušenosti říkají, že Mravenčí akvárium s podsvícením je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mravenčí akvárium s podsvícením jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Adam Kubisz, Chržín:
Tento Mravenčí akvárium s podsvícením jsem si vybral po dohledání různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

Richard Drkal, Březovice:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se denně vídám s zákazníky. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi Mravenčí akvárium s podsvícením moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Adéla Bryksová, Jezbořice:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný model jako je Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě Mravenčí akvárium s podsvícením mě ale zaujala už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na Mravenčí akvárium s podsvícením vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem poradit.

Sofie Jankovcová, Terezín:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý Mravenčí akvárium s podsvícením, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 2 vteřin se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní Mravenčí akvárium s podsvícením, takže ok. Psáno po druhém panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Šimon K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vanesa V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radek T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta A: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt