Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Zkušenosti říkají, že Mravenčí akvárium - antquarium je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mravenčí akvárium - antquarium jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1x Antquarium1x Sada pro odchyt mravenců v přírodě

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Linda Jirousová, Hostín:
Přiznám se, že k objednávkám přes net jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani pár dni. Mravenčí akvárium - antquarium dorazil v pořádku. Užívám ho docela často a neměnila bych.

Jiří Pintr, Liboměřice:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o Mravenčí akvárium - antquarium, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Magdaléna Grznárová, Lesonice:
Nejdříve jsem chtěl najít Mravenčí akvárium - antquarium na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Šárka V: já jsem to prostě chtěla

Václav K: tak jsem to dostala aje to super

Amálie E: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kryštof R: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt