Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o čtvercové kousky šedého mramoru, tvořících mozaiku, nalepených na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Po obložení doporučujeme provést impregnaci. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Kousky kamenů mají čtvercový tvar (3 x 3 cm) Tloušťka: 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 1 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Kristián Horčica, Prosíčka:
Nakupuji na webu vskutku rád, je to časově výhodnější. Obdobné to bylo i s Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Zkrátka jsem našel ten svůj, objednal a za pár dní byl Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem upřímně rád za to, že daná varianta existuje, Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka se mi velmi líbí. Tato možnost nakupování je skvělá pro zákazníky, kteří nemají, podobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

Marie Bližňáková, Strahovice:
Dlouho jsem váhala mezi touto Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Denis Hermann, Horní Rápotice:
Nejprve chci upřednostnit opravdu osobitý vzhled, potom také originální užitek Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Dá se použít pro více činností, ale pozor je převelice mačkavý. Sestře se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tento originální design. Je teda užitečný a poměrně tichý.

Matyáš Žížala, Podbořany:
Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka mám asi měsíc. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi ani trochu nestaly, ba zcela naopak. Visuálně působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejvýhodnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Simona Š: Ideální k osmnáctinám :)

David F: Přišlo to celkem rychle

Jaroslav P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristýna L: Je to dostatečné?

Karolína K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt