Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Magdaléna Krejzlíková, Podhořany u Ronova:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka mě hodně oslovil. Jak se říká, první myšlenka, správná touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Karolína Neprašová, Jilemnice:
Na tady tom Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně manuál je celkem srozumitelný.

Aneta Krčmáriková, Ohrazenice:
K Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka mohu jen říci, že jeho vlastnosti jsou naprosto dokonalé. K dispozici je v mnoha vzorech, které lze sehnat v běžném obchodě. Snoubí v sobě perfektní chuť s jemným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj dcera.

Jonáš Šochman, Svatobořice-Mistřín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Laura F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie W: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta P: Tento Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie J: Je to dostatečné?

Amálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt