Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Magdaléna Krejzlíková, Podhořany u Ronova:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

Karolína Neprašová, Jilemnice:
Na tady tom Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit sousedův dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně návod je celkem přehledný.

Aneta Krčmáriková, Ohrazenice:
K Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka můžu jen napsat, že jeho účinky jsou naprosto dokonalé. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze sehnat v normálním krámě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s šetrným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj syn.

Jonáš Šochman, Svatobořice-Mistřín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 110 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nikol K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín F: Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Richard A: Přišlo to celkem rychle

Hana Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt