Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Magdaléna Krejzlíková, Podhořany u Ronova:
design je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka mě velmi oslovil. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Karolína Neprašová, Jilemnice:
Na tady tom Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka se mi líbí veselá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně návod je celkem srozumitelný.

Aneta Krčmáriková, Ohrazenice:
K Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka můžu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze objednat v normálním krámě. Spojuje v sobě perfektní zpracování s šetrným a zároveň skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj maminka.

Jonáš Šochman, Svatobořice-Mistřín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Marek M: funkční výrobek

Ema H: Tento Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karel : je to fajné

Kamila : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt