Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Dominika Kalivodová, Třebařov:
Dostala jsem Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi dcera našla hezký dárek.

Sára Lichnerová, Hvozd:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a tatínka.

Alena Hořovská, Předslav:
Krásně provedený Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, hodí se ke každým stylovým šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten dobrý šmrnc.

Oliver Muras, Česká Skalice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka otestoval a poznal, že pracuje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Jan K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vanesa L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sebastian K: Přišlo to celkem rychle

Johana C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt