Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Luxusní kamenná mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory . Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: červená / terakota Velikost kamene: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 0,8 cm Vhodná pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní  Materiál: malé úlomky z přírodního červeného mramoru.  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Natálie Jankovová, Nový Rychnov:
Za náš léta používaný Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Jiří Vojnar, Bečov nad Teplou:
Pro nákup zboží typu Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Šárka Hrnečková, Vítanov:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás koupila Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, který úplně předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru hlavně na design, ale choť ocenil také užitečnost. Zcela úžasný eshop. Přítel si u vás potom objednal podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nikola V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radim H: Jsem ráda, že to mám

Šárka D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt