Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad červená 1 ks Kvalitní mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného mramoru v různých odstínech červené. Mozaika je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena k vnitřnímu i venkovnímu použití - ideální na obkládání stěn i podlah, velmi pěkně vynikne např. v koupelně. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci jako ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál:mramor Rozměry 1 dlaždice: 30 x 30 cm Barva: různé odstíny červené, někdy až růžové a žluté Velikost jednotlivých kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka: 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy 100% přírodní Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaiky

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Jan Marcel, Pokojov:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým očekáváním.

Dominika Meravá, Střítež nad Ludinou:
Často jsem si říkala, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks řekla. Aplikuje ho už pět let a je naprosto uspokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho lehce zakoupím.

Viktor Kajzar, Šestajovice:
Podle popisu a velkého množství názorů, jsem si Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks pořídil u této internetové společnosti. Líbil se mi e-shop, jak jasně, ale i precizně měl vypracovanou nabídku. Nákup probíhal v pořádku až do způsobu zaplacení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Vít Ž: Celkem jsem spokojený.

Šimon B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína A: děda je z dárku je nadšený

Miroslav L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt