Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad červená 1 ks Kvalitní mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného mramoru v různých odstínech červené. Mozaika je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena k vnitřnímu i venkovnímu použití - ideální na obkládání stěn i podlah, velmi pěkně vynikne např. v koupelně. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci jako ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál:mramor Rozměry 1 dlaždice: 30 x 30 cm Barva: různé odstíny červené, někdy až růžové a žluté Velikost jednotlivých kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka: 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy 100% přírodní Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaiky

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Jan Marcel, Pokojov:
Hodnotím jakožto běžný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

Dominika Meravá, Střítež nad Ludinou:
Pořád jsem si říkala, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se záchvatem mi o Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks pověděla. Užívá ho už pár roků a je naprosto spokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho pohodlně zakoupím.

Viktor Kajzar, Šestajovice:
Podle specifikace a desítek zkušeností, jsem si Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks objednal na těchto webových stránkách. Líbil se mi e-shop, jak prakticky, a zároveň precizně měl vypracované popisy zboží. Neobjevil se žádný problém až do způsobu zaplacení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Rozálie K: nemá chybu

Jana G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominik L: Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt