Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Amálie Roušavá, Kozárov:
Absolutní špička mezi Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

Kateřina Korálová, Horní Dubenky:
Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks mi fakt pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu už delší dobu otravoval. Díky němu mám více chuti do života a mám mnohem pozitivnější mysl. Tuto skutečnost samozřejmě oceňují především moji nejbližší. Společný čas se nám pomocí Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks daří užívat si skutečně plnými doušky. Teprve díky zboží mám chuť něco dělat a jsem vážně spokojená. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je ta nejlepší investice pro lepší život.

Adam Zdychynec, Polerady:
Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks byl doručen ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel dle nabídky, měl Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks přijít ve speciálním pouzdře, což však chybělo. Kdyby se nejednalo o dárek, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla nekonfliktní. Omluvili se mi a obratem mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop upřednostňuje jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Markéta Koplíková, Domousnice:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je opravdu vhodný, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Johana S: děda je z dárku je nadšený

Dominika V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana M: nemá chybu

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt