Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Denisa Pirochtová, Stádlec:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je vážně perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Filip Juřena, Lačnov:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, napadlo mě, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes web nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Tomáš Pokoš, Prusinovice:
Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem si vybral po dohledání různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako slušný výrobek.

Tomáš Cikrle, Líně:
Stoprocentně tu chvíli znáte, má přijít nevšední událost a netušíte, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s kolegy v práci, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a ostatní mi doporučili, ať zkusím Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Že se mi ten tip fakt zamlouval, proto jsem ho ještě v ten den zakoupil. Co vám budu povídat, moje drahá byla absolutně šťastná, pořád říkala, jak si našla si vybrala ideálního partnera a večer jsme si skutečně užili.

Alžběta Viznerová, Zabrušany:
Ze začátku jsem s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks neměla moc příjemnou zkušenost, objednala jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem tak asi po třech dnech vrátila a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá skupina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v dobrou. Kladně taky hodnotím služby obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Karel Š: je to fajné

Dominika Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marek P: Přišlo to celkem rychle

David V: 110 % spokojenost

Matyáš B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt