Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Denisa Pirochtová, Stádlec:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je opravdu skvělý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému starému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Filip Juřena, Lačnov:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu webovou reklamu. Když jsem si přečetl reklamní článek, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Tomáš Pokoš, Prusinovice:
Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Tomáš Cikrle, Líně:
Zaručeně tu situaci znáte, má přijít jubileum a nevíte si rady s tím, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s kolegy v hospodě, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať objednám Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Že se mi jejich nápad fakt líbil, proto jsem ho obratem pořídil. Co vám budu povídat, moje drahá byla naprosto nadšená, pěla ódy, jak si našla si vybrala skvělého partnera a ten den jsme si skvěle užili.

Alžběta Viznerová, Zabrušany:
Ze začátku jsem s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem tak asi po třech dnech zaslala zpět a během dvou dnů mi dorazili peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá rodina, možná zakoupíme další. Jsem ráda, že to celkem dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím služby eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 5/5 od 89 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Linda K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel D: je to fajné

Natálie G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Laura K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt