Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Antonín Římský, Havlíčkova Borová:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se denně vídám s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle ohledu mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

Adam Branke, Michalovice:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi oceňuji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Viktor Skryja, Zaječov:
Dávám zejména přednost praktické stránce a nepotrpím si na styl. Důležité pro mě je, aby mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks dlouho a spolehlivě fungoval. Což tento Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks skutečně garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím bez výhrad doporučit. Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s vámi vždy absolvuje všechny cesty. Pouze se mějte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka či milenka.

Markéta Puppová, Vítkov:
Připravovala jsem se na víkend a Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, příjemný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Adéla B: dobré

Kristián K: Přišlo to celkem rychle

Kristýna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt