Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Antonín Římský, Havlíčkova Borová:
Ve své práci hledám vypadat opravdu pěkně, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks hodně pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký díl. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

Adam Branke, Michalovice:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

Viktor Skryja, Zaječov:
Dávám zejména přednost funkčnosti a nekladu důraz na styl. Důležité pro mě je, aby mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks po dlouhou dobu a bez problémů posloužil. Což tento Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks skutečně zaručuje, můžete používat kdekoliv. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím rozhodně doporučit. Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s vámi vždy absolvuje i dovolenou. Jen si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše žena nebo milenka.

Markéta Puppová, Vítkov:
Připravovala jsem se na hory a Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší využívání, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Anna T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lukáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Natálie S: nemá chybu

Samuel B: Celkem jsem spokojený.

Linda N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt