Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Zkušenosti říkají, že Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Antonín Římský, Havlíčkova Borová:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se každý den vídám s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Adam Branke, Michalovice:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si nastavení svým očekáváním.

Viktor Skryja, Zaječov:
Dávám vždy přednost vlastnostem a nepotrpím si na módní výstřelky. Podstatné pro mě je, aby mi Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks po dlouhou dobu a bez problémů posloužil. Což tento Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks skutečně garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím velmi doporučit. Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks s vámi vždy absolvuje všechny cesty. Jen buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše žena či přítelkyně.

Markéta Puppová, Vítkov:
Chystala jsem se na hory a Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Kateřina P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela R: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alena Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anna T: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt