Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Roman Klapuš, Chabařovice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kamarádi mi doporučili Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Linda Kombercová, Klešice:
Za náš roky používaný Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Simona Kremplová, Heřmanovice:
Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsem si pořídila hlavně kvůli muži. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi se bude líbit. No a nepletla jsem se. Muž mě okamžitě blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a ten můj už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla spokojená .

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Sofie H: Je to dostatečné?

Linda Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vanesa R: nemá chybu

Gabriela B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel F: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt