Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Zkušenosti říkají, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Roman Klapuš, Chabařovice:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si osladil práci. Přátelé mi poradili Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově dostupný, po chvilkovém přemýšlení jsem si jej objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

Linda Kombercová, Klešice:
Za můj roky používaný Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Simona Kremplová, Heřmanovice:
Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsem si pořídila především kvůli manželovi. Přestože jsem si ho koupila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi se bude líbit. No a bylo to tak. Muž mě hned chválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi vskutku dobře a manžel už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla šťastná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 111 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Aleš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marek S: tak jsem to dostala aje to super

Tereza D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt